Novinky

Oznamujeme, že ve dnech 9. - 11.11. se naše firma účastní výstavy Stavotech Olomouc, pavilon A

Výběr z akcí 2016 - NOVINKA!

Použití externího chladiče solárního systému - výpočet chladícího výkonu

Jako první v ČR a EU nabízíme pro Váš solární systém -
externí chladič solárního systému

Nově v provozu fotovoltaický systém o instalovaném výkonu 7,8kWp.
Skip Navigation LinksUNEGO > Reference > Reference 2012

Souhrn projektů v 1.pololetí 2012

Rodinný dům v Přerově

Rekonstrukce zdroje energie na RD - špičkové tepelné čerpadlo vzduch – voda (TČ) HP3AWX-10E od firmy PZP HEATING a.s. TČ zajišťuje předehřev TV, ohřev venkovního bazénu a vytápění RD.

Rodinný dům v Přerově
Rodinný dům v Přerově

Kompletní rekonstrukce RD v Prostějově

Špičkové tepelné čerpadlo vzduch – voda (TČ) HP3AWX – 10E od firmy PZP HEATING a.s. TČ zajišťuje předehřev TV a vytápění RD. Větrání RD zajišťují dvě decentrální větrací jednotky s rekuperací tepla – LOSSNAY-VL-100. Sací koncovky vstupního a výstupního vzduchu jsou uchyceny na fasádě RD.

Rodinný dům Pavlov u Pelhřimova Rodinný dům Pavlov u Pelhřimova

RD – Dubicko

Majitel k celkové energetické rekonstrukci staršího RD použije solární systém, jež slouží k ohřevu vody, přitápění a vytápění v kombinaci s plynovým kondenzačním kotlem GEMINOX. Jsou použity špičkové vakuové trubicové kolektory SANMAX 15T.

Energetické přebytky solárního systému v letním období jsou eliminovány v radiátorech hospodářské části domu s možností aplikace chladičů solární soustavy – L – TGT.

RD – Dubicko

Firma v Července u Litovle

Instalace plochých kolektorů THERMOSOLAR TS-300 pro ohřev vody solárního zásobníku objemu 500 l. Je to již druhá solární soustava realizována firmou ve svém areálu pro ohřev vody zaměstnanců – první soustava 20ks THERMOSOLAR TS-300.

Firma v Července u Litovle